Keskühistu Eramets avaldab toetust Eesti põllumeeste protestiaktsioonile (M)ärkamine

Keskühistu Eramets avaldab toetust Eesti põllumeeste protestiaktsioonile (M)ärkamine  Foto: Meelika Sander-Sõrmus

Keskühistu Eramets, mille liikmed - metsaühistud koondavad suurimal arvul Eesti erametsaomanikke, toetab põllumeeste protestiaktsiooni (M)ärkamine!

„Väga paljud erametsaomanikud on ühtlasi ka põllumehed ning põllumeeste mured on ka metsameeste mured," kinnitab Keskühistu Eramets esindaja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskojas Kalle Põld. „Maaelu hääbumine paneb löögi alla ka metsanduse, mis on põllumajanduse kõrval samuti ülioluline tööandja just maapiirkondades. Metsakasvatamine ja põlluharimine on omavahel seotud läbi ühiste investeeringute ja tööjõukasutuse. Metsamehed nõuavad koos põllumeestega, et kõik, kellest sõltub praeguse kriisi lahendamine, teeksid selleks maksimaalseid jõupingutusi."le tervikuna selguvad alles hiljem," lisab Põld.

„Paljud põllumehed on kriisi tõttu jäänud raskustesse oma finantskohustuste täitmisega ning lahenduseks müünud metsamaad. Ostjateks on enamasti suurfirmad. Nii koondub metsamaa üha rohkem suuremate äriettevõtete kätte. Sellise koondumise mõjud maapiirkondadele ning metsamajandusek

Keskühistu Eramets kutsub kõiki metsaomanikke ja metsandustöötajaid osalema esmaspäeval, 12. septembril kell 13-15 ning kaasa elama ja kaasa mõtlema Tallinnas Riigikogu hoone ees toimuvale põllumeeste aktsioonile „(M)ärkamine!"

Jaga lugu:
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Enimloetud
Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789meelika@pollumajandus.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee