Dimediumi Taimekasvatuse Talvekool alustab

Dimediumi Taimekasvatuse Talvekool alustab
Dimediumi Taimekasvatuse Talvekool alustab

Novembrist alustab tööd Dimediumi Taimekasvatuse Talvekool, mis toob kokku hulgaliselt põllumehi igast Eestimaa nurgast ja kujuneb loodetavasti sama pikaks traditsiooniks ja oodatud sündmuseks nagu on Dimediumi aastasümpoosion.

Talvekool toimub üks kord kuus novembrist märtsini ja pakub põllumeestele laialdasi teadmisi maailma parimatest taimekasvatuse praktikatest. Lektoriteks oleme kutsunud tooteeksperdid põllumajandustehnikat pakkuvatest ettevõtetest Tatoli, Taure, Oilseeds Jatiina ja Väderstad. Uusi taimekaitsevahendeid tutvustavad Bayeri, Syngenta Eesti, Basf Agro ja Baltchem asjatundjad.

Teadus- ja arendustegevusest annavad ülevaate ETKI direktor Mati Koppel, Leedu põllumeeste konsultatsioonifirma Zemdirbiu Konsultaciajas UAB direktor Ernestos Petrauskas, leheväetisi tootva firma Anfsco teadus- ja arendusjuht Muayyad Smadi Jordaaniast ja orgaanilisi väetisi tootva Belgia firma Fertikali arendusjuht Viooltje Lebuf.

Dimediumi aastasümpoosioniga koos toimuvas Talvekoolis 26. jaanuaril tutvustab ADF OÜ juhataja Mikk Mehide põldude drooniseire esimesi tulemusi Eestis.

Märtsikuisesse Talvekooli on eelkõige oodatud kõik mahepõllumehed ja need, kellel on soov rikastada mulda orgaaniliste väetistega. Oma kogemusi jagab Janek Eerik Põlgaste Talust.

Talvekooli on eelkõige oodatud põllumajandusettevõtete juhid ja agronoomid. Talvekooli juhib Dimediumi taimekasvatustoodete grupi juht agronoom Olev Sõro.

Talvine rahu põldudel annab aega tarkust koguda ja kogemusi vahetada. Kasutage seda hingetõmbeaega kasulikult ja meeldivalt ning olge kohal tarkust kogumas ning kolleegidega kohtumas!

 

Sivar Irval
Dimediumi juhataja

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

LAANEKURU OÜ otsib sihikindlat TEGEVJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

15. aprill 2019

Uudised