Kronel uus kaarutaja KWT 1300

Kronel uus kaarutaja KWT 1300
Kronel uus kaarutaja KWT 1300

Uus KRONE järelveetav kaarutaja KWT 1300 sobib nii suur- kui väiketootjale ja ka teenusepakkujale.

Kaarutaja töölaius on  13,1 meetrit. 12 ketast, läbimõõduga 1,53 meetrit koos 6 piiõla ja erinevate piipikkustega tagavad ühtlase rohumassi segamise. Tänu kõikide piiotste võrdsele kaugusele maapinnast on välistatud segatava sööda määrdumine ja tagatud selle kõrge kvaliteet. Kulumiskindlad, 9,5 mm läbimõõduga piid on varustatud viiekordse keermega. Kaarutamisnurka on võimalik vahemikus 13° kuni 19° neljaastmeliselt, ilma tööriistadeta, seadistada.

Sarnaselt teiste, juba tootmises olevate kaarutajatega, kasutab Krone ka KWT 1300 juures ennast palju tõestanud Octo-Link-liigendajamite konsepti. Ei kasutata mitte pidevat määrimist vajavaid kardaanliigendeid vaid 8 sõrmega sõrmliigendeid. Neile on tagatud iga nurga alla jõuülekanne. Ka kettajamid on nagu teistelgi Krone kaarutajatel hooldusvabad, vedelmäärdel käivitusega. Peale selle on ajamid asetatud mitte kandvate detailidena, rippuvalt, kandekonstruktsioonide alla, see vähendab märgatavalt nende koormust.  

KWT 1300 –le on lubatud maksimaalseks transpordikiiruseks 40km/h.
KWT 1300 –le on lubatud maksimaalseks transpordikiiruseks 40km/h.

Vaatamata suurele töölaiusele on KWT 1300 –le lubatud maksimaalseks transpordikiiruseks 40km/h. Tänu kompaktsele sõiduraamile on seda kaarutajat võimelised vedama ka väiksemad traktorid.

Mugavusvarustusega KWT 1300 Plus on varustatud hüdraulilise sõiduraami maapinnasurve leevendiga. Lisavarustuses on saadaval ka vastupõrkepõll, mis välistab põlluäärel kaarutamisel heina viskamise põllult ära. Kui vastupõrkepõlle on vajalik kasutada, siis on selle viimine tööasendisse võimalik ilma traktorikabiinist väljumata.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised