Maaturismi projekt „Liivimaa toidutee“ sai heakskiidu

Maaturismi projekt „Liivimaa toidutee“ sai heakskiidu  Foto: Meelika Sander-Sõrmus

Möödunud nädalal selgusid Interreg Eesti-Läti programmi raames toetust saavad projektid. Heakskiidu sai ka Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) poolt juhitav projekt „Liivimaa toidutee“, mille eesmärgiks on Eestis ja Lätis toidu- ja põllumajandusturismi arendamine.

EPKK on projekti juhtpartner, kuid projekt viiakse ellu MTÜ Eesti Maaturism, SA Jõgevamaa Arendus-ja Ettevõtluskeskuse, SA Valgamaa Arenguagentuur ja SA Tartumaa Turism ning Läti maaturismi ühingu „Lauku Celotajs” ja Vidzeme Planeerimispiirkonna koostöös.

Projekti eesmärgiks on soodustada Liivimaa ühise kulinaarse pärandi kasutamist ja koostööd turismitalude, toitlustusettevõtete ja kohalike toidutootjate vahel Eestis ja Lätis.Projekti käigus luuakse ühine turismitoode “Liivimaa toidutee” ja tehakse sellele ühisturundust nii Eesti ja Läti tarbijatele kui ka olulisematel välismaa sihtturgudel (Leedu, Saksamaa, Soome, Venemaa).Projekti viiakse ellu kolme aasta jooksul alates 2017. aasta maist kuni 2020. aasta kevadeni.Allikas: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

Jaga lugu:
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Ana Madismäe
Ana MadismäeReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150