Tartumaa Põllumeeste Liit kutsub infopäevale

Tartumaa Põllumeeste Liit kutsub infopäevale  Foto: Postimees/Scanpix

Tartumaa Põllumeeste Liit korraldab 26. mail 2017 algusega 11.00 infopäeva meetme 4.2 „Investeeringud põllumajandustoodete töötlemiseks ja turustamiseks“ tutvustamiseks mikro- ja väikeettevõtjatele.

Infopäev toimub Jõgeva maakonnas Kamari Seltsimajas (Kamari küla). tutvustab investeeringutoetuse määrust. tutvustab toetuse taotlemist ja tähelepanekuid eelmise aasta taotlusperioodi kogemuste põhjal., registreerida saab ka merry@kodu.ee ja telefonil 736 6955.

Töötlemise ning turustamise investeeringutoetused jagunevad 4 alameetmeks:

1) Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus;2) Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus;3) Tunnustatud tootjarühma põllumajandustoodete töötlemise ja turustamise investeeringutoetus;4) Põllumajandustoodete töötlemise ja turustamise investeeringutoetus suurprojektidele.Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetust saavad taotleda väikese suurusega ettevõtjad või mikroettevõtjad. Toetust saab taotleda EL-i toimimise lepingu I lisaga hõlmatud põllumajandustoodete töötlemiseks või töötlemiseks ja turustamiseks vajaliku seadme ostmiseks või ehitise ehitamiseks.Maaeluministeeriumi kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakonna peaspetsialist Märt Mölter

PRIA Maaelu investeeringutoetuste büroo juhtivspetsialist Bella Štenov

Registreeri end infopäevale SIIN

Jaga lugu:
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Enimloetud
Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789meelika@pollumajandus.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee