Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 22. mai 2017

Tartumaa Põllumeeste Liit kutsub infopäevale

Tartumaa Põllumeeste Liit kutsub infopäevale
Autor: Postimees/Scanpix

Tartumaa Põllumeeste Liit korraldab 26. mail 2017 algusega 11.00 infopäeva meetme 4.2 „Investeeringud põllumajandustoodete töötlemiseks ja turustamiseks“ tutvustamiseks mikro- ja väikeettevõtjatele.

Infopäev toimub Jõgeva maakonnas Kamari Seltsimajas (Kamari küla). tutvustab investeeringutoetuse määrust. tutvustab toetuse taotlemist ja tähelepanekuid eelmise aasta taotlusperioodi kogemuste põhjal., registreerida saab ka [email protected] ja telefonil 736 6955.

Töötlemise ning turustamise investeeringutoetused jagunevad 4 alameetmeks:

1) Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus;2) Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus;3) Tunnustatud tootjarühma põllumajandustoodete töötlemise ja turustamise investeeringutoetus;4) Põllumajandustoodete töötlemise ja turustamise investeeringutoetus suurprojektidele.Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetust saavad taotleda väikese suurusega ettevõtjad või mikroettevõtjad. Toetust saab taotleda EL-i toimimise lepingu I lisaga hõlmatud põllumajandustoodete töötlemiseks või töötlemiseks ja turustamiseks vajaliku seadme ostmiseks või ehitise ehitamiseks.Maaeluministeeriumi kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakonna peaspetsialist Märt Mölter

PRIA Maaelu investeeringutoetuste büroo juhtivspetsialist Bella Štenov

Registreeri end infopäevale SIIN

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 51 77 736