Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 5. september 2017
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Alltech ja DLG kuulutasid välja ühisettevõtte

Alltech ja DLG kuulutasid välja ühisettevõtte
Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Alltech ja DLG Group (DLG) ühendavad jõud ja loovad Venemaale ühisettevõtte, mis hakkab tegelema loomasöötade ja -lisandite pakkumisega.

DLG on üks suuremaid Euroopa põllumajandusettevõtteid ja kuulub Taani põllumajandustootjatele. Firma esindused on 18 riigis, ettevõtte käive on 6,6 miljardit ja töötajaid on üle maailma kokku 6500. DLG põhitegevuseks on loomasööda, söödalisandite, seemnevilja, väetiste ja taimekaitsevahendite müük. Saksamaa on DLG suurim turg ja annab 60% kontserni käibest.

Alltech edendab söötmise ja teadusliku innovatsiooni abil põllumajandusloomade tervist ja tootlikkust. Tänaseks on Alltech´ist kujunenud juhtiv loomatervishoiualane ettevõte, sealhulgas juhtiv orgaaniliste mineraalide tootja maailmas. Alltech´il on üle maailma enam kui 100 tootmisüksust. Ettevõttes on ligi 5000 töötajat.Ühisettevõtte loomise eesmärgiks on läbi tiheda koostöö edendada Venemaa turul uuendusliku loomasööda pakkumist. Mõlemad ettevõtted omavad Venemaal Uurali mägede lõunaosas Orenburgis asuvas ühisettevõttes 50 protsenti.Alltech`i asutaja ja presidendi Pearse Lyons’i sõnul saavad nad kasutada sel turul ära mõlema firma tugevused. „Oleme avatud kasvule ja innovatsioonile, mille aluseks on pakkuda turule parimaid looma toitumisalaseid lahendusi. Ja seda üle terve maailma,“ lausus ta."Usume, et see ühisettevõte Alltechiga tagab meie turuosa paranemise Venemaa turul,“ ütles DLG tegevdirektor Kristian Hundeboll. "Selle koostööga Alltechi loodud sünergiad pakuvad Venemaa klientidele uuenduslikke lahendusi ja tipptehnoloogiaid, et maksimeerida nende kasumlikkust, suurendada nende konkurentsieeliseid ja parandada nende sööda tõhusust."

Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751