Baltic Agro otsib mahevilja sisendite ostu-müügijuhti

Baltic Agro otsib mahevilja sisendite ostu-müügijuhti  Foto: Postimees/Scanpix

Mahevilja sisendite ostu-müügijuhi tööülesandeks on mahevilja kasvatamiseks vajalike sisendite müük ja mahevilja ost Eestis, mahetootjate ja -kaupade turu analüüs ja jälgimine ning ostuläbirääkimised tarnijatega. Oluline osa on tootegrupi kaupade liikumise planeerimine ja analüüs.

Töö eeldab tihedat koostööd mahevilja müügijuhi ja teiste tootejuhtidega. Töö on liikuva iseloomuga - ole valmis kliendikülastusteks üle Eesti, tarnijatega kohtumisteks nii Eestis kui mujal.

Baltic Agro on Baltimaade tuntuim väetiste, taimekaitsevahendite, seemnete, teravilja, söötade ja teiste põllumajandustarvikute müüja ning põllumajandusteenuste pakkuja.Baltic Agro AS kuulub koos OÜ Baltic Agro Machinery ja AS Scanola Baltic’uga Taani põllumajandusühendusele Danish Agro Grupp.

Edukas kandidaat on valmis pingeliseks tööks, Sind iseloomustab kiire mõtlemine, ambitsioonikus ning hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus. Sul on tugev aritmeetiline võimekus, äriline mõtlemine ja inglise keele oskus.

Pakume:• tipptasemel töökeskkonda ning tööks vajalikke kaasaegseid vahendeid;• meeldivat töökollektiivi;• ametialast väljaõpet.Nõutav:• kõrgharidus;• arvuti kasutamise oskus;• hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus;• B-kategooria juhiload.Tööaeg: täistööaeg.Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.Töö asukoht: Rukki tee 8, Lehmja küla, Rae vald

Kandideerimise tähtaeg: 1. märts 2018.

Kandideerimiseks palun saata oma CV koos palgasooviga vallo.tenson@balticagroestonia.com märgusõnaga „mahe“.

Jaga lugu:
Seotud lood

Põllumajandus.ee suurtoetajad:

PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Põllumajandus.ee toetajad:

Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150