Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 23. veebruar 2018

Erametsakeskus kolib töökohad Tallinnast Raplasse

Erametsakeskus kolib töökohad Tallinnast Raplasse
Autor: Erametsakeskus
Alates 23. veebruarist on Erametsakeskuse Tallinnas asuv kontor suletud, 5. märtsist alustatakse tööd Raplas.

SA Erametsakeskuse Tallinnas asuv kontor suletakse täna, 23. veebruaril ja sihtasutuse 25 kontoritöökohta kolitakse Raplasse. Erametsakeskuse kolimine on osa riigi kavast avaliku sektori töökohtade Tallinnast väljaviimiseks. Eesmärgiks on regionaalsete erisuste vähendamine pealinna ja maakonnakeskuste vahel, riigipalgaliste konkurentsivõimelise töötasuga töökohtade kättesaadavuse parandamine väljaspool pealinna ning asutuste tegevuse optimeerimine.

Raplas aadressil Tallinna maantee 22 asuvas kontoris alustatakse tööd 5. märtsist. Lisaks aadressile muutuvad kolimisega mitmed Erametsakeskuse töötajate telefoninumbrid, õiged kontaktid on olemas erametsaportaalis

Koos Erametsakeskusega avavad Raplas oma esinduse ka kaks kohalikku metsaühistut – Vardi Erametsaselts ja Kohila Metsaselts. Nii tekib Raplasse piirkondlik erametsaomanike teeninduspunkt, kuhu kõik metsaomanikud oma metsaküsimustega oodatud on.

Natura hüvitise taotlusvooru ajal 4.-23. aprillil avab Erametsakeskus Tallinnas Mustamäe teel ajutise teeninduspunkti, kus abistatakse metsaomanikke elektroonilise taotluse esitamisel. Alates 2018. aastast saab looduskaitseliste piirangute tõttu saamata jääva tulu eest makstavat Natura hüvitist küsida vaid elektroonilisel teel, taotluse esitamiseks on vaja toimivat ID-kaarti koos paroolidega või mobiil-ID-d. Hüvitise taotlemisel saab abi ka kohalikest metsaühistutest, kelle kontaktid leiab erametsaportaalist www.eramets.ee.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751