Fotogalerii: INTRAC näitas Rannu Seeme OÜ maadel uut põllutehnikat

INTRAC näitas Rannu Seeme OÜ maadel uut põllutehnikat
INTRAC näitas Rannu Seeme OÜ maadel uut põllutehnikat

Eile, 4. oktoobril, toimus Tartumaal Rannu Seeme OÜ põllul INTRAC Eesti põllutehnika demopäev.

Et suuremad põllutööd on nüüdseks tehtud ja põllumehel aega pisut enam kui külvi- ja koristusajal, oli osalejate huvi suur. Nii sai töös näha ja proovida traktoritootja Massey Ferguson’i traktoreid, mil võimsust kuni 350 hj ja Dal-Bo ja Kongskilde erinevaid mullaharimisriistasid ning Manitou teleskooptõstukeid ja frontaallaadurit CASE 821G.

Uudis pritside turul. Eilne tuuline ilm tõestas, et HARDI taimekaitsepritsid sobivad meie oludesse hästi. INTRAC Eesti ASi juhatuse esimees Tanel Teimann kommenteeris just pritside teemat. Ta ütles välja uudise, mis puudutab nii vanu, kui tulevasi, HARDI taimekaitsepritside omanikke. „Mul on hea meel teada anda, et alates 1. novembrist 2018 on INTRAC Eesti AS’il Eestis ja INTRAC Latvija SIA’l Lätis ainuõigus esindada HARDI taimekaitsepritside müüki ja teenindust. Alates käesoleva aasta juunist on alustanud INTRAC HARDI taimekaitsepritside müügi- ja turundustegevusega,“ ütles Teimann ja lisas, et nad on samm sammult laiendanud põllumajandusmasinate tootevalikut ning otsinud kvaliteetsete taimekaitsepritside tootjat. „Seetõttu on meil suur rõõm, et nüüdseks on kokkulepe esindada HARDI International’i Eestis ja Lätis – saame nüüd pakkuda oma klientidele veelgi laiemat tootevalikut, HARDI on taimekaitsepritside tootjana tuntud ja hinnatud, olles üks eelistatumaid brände ka Eesti põllumeeste poolt.“

Lisaks oli põllupäeval kohal hooldusbuss ja sai infot nende pakutavate teenuste kohta. Põllupäevale oli kohale kutsutud ka kütusemüüja Neste, põllumehele sobivaid masinaid pakkuv Amserv ja kindlustusteenust vahendav Salva Kindlustus.

Pikemalt INTRAC Eesti tegemistest ja plaanidest saad lugeda Äripäeva põllu- ja metsamajanduse erilehest, mis ilmub 25. oktoobril.

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised