Baltic Agro Machinery lõikab toodete hinnad väiksemaks

Baltic Agro Machinery lõikab toodete hinnad väiksemaks
Baltic Agro Machinery lõikab toodete hinnad väiksemaks

17. oktoobril korraldab Baltic Agro Machinery müügipäeva „Machinery Fest 2018“. Üritus toimub Baltic Agro Tartu esinduses.

Müügipäeva raames pakutakse kogu päeva vältel soodushindadega põllu- ja aiatehnikat, John Deere'i bränditooteid ning muud põnevat kaubavalikut. Häid pakkumisi saad näha SIIT. Kõikide müügipakkumises olevate toodete hinnad avalikustatakse 17. oktoobri hommikul.

Näiteks on pakkumises 5 erinevat John Deere ratastraktorimudelit, valik Köckerling kultivaatoreid, Bergmann haagised ja atraktiivse hinnaga John Deere aiatehnika. Samuti on võimalus vormistada varajase tellija tellimusi John Deere taimekaitsepritsidele, kombainidele ja ruloonpressidele. Varajane tellija võidab hinnas! Müügitehingu sõlmimiseks on vajalik kohalolek Baltic Agro Tartu esinduses, kus enamus tooted väljas.

Päeva tipphetkeks on eesriide langetamine uuelt põllumajanduslike teleskooplaadurite tootegrupilt KRAMER, kelle ametlik edasimüüja Baltic Agro Machinery oktoobrist on.

Plaanid headest ja väga headest müügipakkumistest osa saada - palun anna oma tulekust märku ja registreeri end müügipäevale SIIN.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised