Autor: Põllumajandus.ee • 9. september 2019

Kuidas riske juhtida? Tule kuulama tasuta veebiseminari

Veebiseminarile „Riskijuhtimine põllumajanduses – majanda oma ettevõtet jätkusuutlikult“ on veel täna võimalik end kirja panna, et kolmapäeval mugavalt oma kodus-kontoris seminari kuulata.
Teraviljakasvataja, Mudasilla talu peremees Kalle Kits.
Foto: Valgamaalane / Arvo Meeks

Veebiseminar toimub 11. septembril. Veebiseminari käigus räägime, kuidas juhtida riske põllumajanduses.

Veebiseminari esimeses pooles läheneme riskijuhtimisele läbi praktiliste kogemuste, milles koolitaja ja ettevõtja Kalle Kits toob palju praktilisi näiteid selle kohta, mida võib liigitada põllumajandusliku riskijuhtimise alla.

Kindlasti räägime veebiseminari käigus:

· Kas saagikindlustustust on vaja? Mis asi see üldse on? Kuidas kindlustusfirmat valida?

· Mis roll on MESil riskide haldamisel?

· Kuidas valida kultuure? Näited reaalelust

· Kuidas noored alustavad ettevõtjad saaksid oma riske hajutada?

Veebiseminari teises pooles püüame leida võimalusi, kuidas ettevõttes jõuda riskijuhtimise praktilise kasutuselevõtmiseni.

Selleks vaatleme järgmiseid teemasid:

•riskijuhtimise mõiste;

•olulised tegurid, mida peaks teadma riskijuhtimisega alustamisel;

•esmased abivahendid informatsiooni hankimisel;

•põllumajanduslik riskijuhtimine mujal maailmas;

•hinnariskist läbi praktiliste näidete (füüsiline hinna fikseerimine ja finantsinstrumentide kasutamine hinna fikseerimisel);

•erinevad tugistruktuurid riskijuhtimisel.

LEKTORIKS PRAKTIK

Veebiseminari viib läbi Maamajandusnõuanne OÜ juht Kalle Kits.

Kalle Kits on sobiv lektor, kuna ta on tegev Maamajandusnõuanne OÜs, mille eesmärk on anda põllumajanduslikku nõuannet riskijuhtimise valdkonnas. Jälgida saab tema tegemisi Twitteris.

Riskijuhtimisalaseid ettekandeid laiemale ringkonnale on ta teinud alates 2016. aastast. Lektor omab magistrikraadi Eesti Põllumajandusülikoolist põllumajanduse mehhaniseerimise erialal.

Veebiseminar "Riskijuhtimine põllumajanduses – majanda oma ettevõtet jätkusuutlikult" on TASUTA ja sellele saab registreeruda SIIN.

PANE TÄHELE!

Veebiseminar toimub 11. septembril kell 11:00-14:15 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 3 tööpäeva jooksul peale toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected]

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 "Teadmussiirde ja teavituse toetuse (meede 1) üleriigilise ulatusega tegevuste" meetme raames, tegevust toetab Euroopa Liit.

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 "Teadmussiirde ja teavituse toetuse (meede 1) üleriigilise ulatusega tegevuste" meetme raames.
Foto: PRIA
Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Turunduslahenduste osakondTel: 6670 105