Autor: Põllumajandus.ee • 11. november 2020

Syngenta tänavune motivatsioonikampaania hakkab lõppema

2020. aasta lõpp on silmapiiril ja sellega seoses kutsub Syngenta põllumajandustootjaid üles oma ettevõtet 2020. aasta motivatsioonikampaania osalejaks registreerima.
Kampaanias saavad registreeruda kõik taimekasvatajad, kes on ostnud Syngenta taimekaitsevahendeid ja seemneid.
Autor: Syngenta

Kui erinevad kampaaniad suunavad teid enamasti ostma kindlaid tooteid, mis on standardlahendustest sageli ka kallimad, siis selle kampaania puhul on oluline vaid see, et oleksite 2020. aastal ostnud Syngenta tooteid. See annab teile vabaduse teha valik vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja võimalustele. Seevastu on Syngenta nõustajate jaoks oluline, et kampaanias osalemine eeldab teilt tihedamat suhtlust Syngenta esindajaga, kes saavad omalt poolt pakkuda rohkem nõustamistuge ja infot, kuidas Syngenta tooteid õigesti, ohutult ja efektiivselt kasutada. Ühtlasi annab see suurema kindlustunde, et Syngenta tooteid kasutatakse õigest ja kasutaja on motiveeritud vajadusel nõu ja abi küsima.

Kampaanias saavad registreeruda kõik taimekasvatajad, kes on ostnud Syngenta taimekaitsevahendeid ja seemneid ametlikelt edasimüüjatelt Eestis (Baltic Agro AS, Põllumeeste ühistu Kevili, Scandagra Eesti AS). Kampaania kestab 01.01.-31.12.2020.

Täpsem info kampaania tingimuste ja auhindade kohta leiate SIIT.

Kampaanias osalemiseks palume oma ettevõte registreerida SIIN.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616