Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 25. veebruar 2021

Väderstad laieneb – uus tehasekeskus valmib 2022. aastal

Üks maailma suuremaid põllumajandustehnika tootjaid Väderstad on viimastel aastatel kõvasti kasvanud. 2022. aastal valmib Väderstadil uus tehasekeskus, millesse investeeritakse 125 miljonit Rootsi krooni.
2022. aastal valmib Väderstadil uus tehasekeskus.
Autor: Väderstad

Viimastel aastatel on Väderstad aasta aastalt rekordeid purustanud. Aastatel 2017–2020 kasvas ettevõtte müügimaht lausa 43% ning ka töötajate arv suurenes oluliselt nii Väderstadis kui ka tütarfirmades üle kogu maailmas.

Kõik näitajad on väga positiivsed mitte ainult Väderstadi, vaid kogu regiooni ja ärivaldkonna jaoks. Ent samal ajal püstitab see uusi nõudmisi – tootmise ja töötajate arvu kasv tähendab, et ka ettevõtte valdused peavad kasvama.

„Viimastel aastatel on olnud uskumatult suur nõudlus meie toodete järele. Me loodame ja usume, et see trend kestab ning jätkuvaks kasvamiseks ja kogu oma tegevuse kvaliteedi tõstmiseks oleme otsustanud rajada Väderstadi uue tehasekeskuse,“ ütles Väderstadi tegevjuht Mats Båverud.

Tänu uuele tehasekeskusele on Väderstad tulevastele võimalustele ja väljakutsetele vastu minnes tugev ning võib jätkata põllumeeste varustamist uuenduslike toodetega.

„Väderstad on firma, mis on alates oma asutamisest 1962. aastal tootnud põllutehnikat kogu maailma põllumeeste jaoks ning teinud pidevalt uuendusi ja arendusi. Tänu uutele tehastele saame me jätkata investeerimist ja olla firma, mis suunab arengut parema põllumajanduse poole,“ ütles Båverud.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616