• 05.11.21, 12:03

Maailma tipptootjate nutikad lahendused jõuavad Eesti farmidesse

Tänavusel Eesti põllumajanduse aastanäitusel uuris Vikerraadio Ökoskoobi saatejuht Kristo Elias põllumajandussektoris tegutsevatelt ettevõtjatelt, kuidas panustavad masinad rohepöördesse ning millised lahendused aitavad põllumeestel oma tegevuse keskkonnamõju vähendada.
Dimediumi kaubamärk Smart Farm toob Eesti farmidesse nutikad lahendused maailma tipptootjatelt.
  • Dimediumi kaubamärk Smart Farm toob Eesti farmidesse nutikad lahendused maailma tipptootjatelt.
  • Foto: Mana Kaasik
Dimedium ASi tegevjuht Tõnu Ummik leidis, et väga pikk samm on juba astutud ja nüüdseks on jõutud n-ö peenhäälestamiseni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.11.25, 16:47
Scandagra Eesti – partner põllumehele, kes mõtleb mitu sammu ette
Scandagra Eesti tegevjuht Eigo Siimu asus ametisse selle aasta alguses, tuues põllumajandusse värske pilgu kaubanduse ja juhtimise maailmast. “Minu jaoks oli see täiesti uus sektor – aga mida kuu edasi, seda enam saan aru, kui tugev ja ühtehoidev on põllumeeste kogukond,“ ütleb Siimu ning lisab, et tegu on valdkonnaga, kus usaldus ja koostöö on kõige alus. ”Kui põllumehel läheb hästi, läheb hästi ka meil,“ sõnab ta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele