Maaeluminister kohtus Austraalia peakonsuli ja Araabia Ühendemiraatide väliskaubandusministriga
Maaeluminister Urmas Kruuse kohtus Expo 2020 raames Austraalia peakonsuli Ian Hallidayga, kes andis ülevaate Austraalia tegevustest Pärsia lahe piirkonna turule sisenemisel.
Peakonsul rõhutas, et igale riigile tuleb läheneda eraldi ning ekspordi edendamisel on edu eelduseks järjepidevus. Mõne riigi puhul on oluline nimetada sinna ekspordinõunik. Lisaks tasub omada kohapealset partnerit, kes on kursis kohalike olude ja reeglitega.
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub liiklusregistrisse registreerimise kohustus. See puudutab otseselt põllumajandus- ja metsandussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse traktoreid, kombaine ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.