• 12.10.22, 19:43

EPA2022 avati uudseleiva lõikamisega

Põllumajanduse aastasündmuse avamisel ütles Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu esimees Sivari Irval, et EPA messi ellu kutsumine neli aastat tagasi on ennast igati õigustanud. „Võime julgelt öelda, et oleme edukalt suutnud täita tühimiku ning põllumajandussektor oli seda pikka aega oodanud. Täna ja homme on just ERM see koht, mis toob kokku põllumajanduse võtmetegijad ja arvamusliidrid,“ kinnitas Irval.
Aastanäituse avasid uudseleiva lõikamisega Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu esimees Sivar Irval, maaeluminister Urmas Kruuse; Eesti Leivaliidu president, AS Lõuna Pagarid nõukogu liige Uno Kaldmäe, Aasta Põllumees 2021 Andres Vaan ja Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus.
  • Aastanäituse avasid uudseleiva lõikamisega Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu esimees Sivar Irval, maaeluminister Urmas Kruuse; Eesti Leivaliidu president, AS Lõuna Pagarid nõukogu liige Uno Kaldmäe, Aasta Põllumees 2021 Andres Vaan ja Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus.
  • Foto: Ove Maidla
Maaeluminister Urmas Kruuse ütles messi avamisel, et toidujulgeolek on üks osa riigikaitse vundamendis ning nii ettevõtjad kui ka riik peavad senisest enam ka selle sektori toimevõimekusega tegelema. „EPA-l tutvustatakse kahe päeva jooksul põllumajanduse trende ja innovaatilisi tehnoloogiaid, mis kindlasti sellele kaasa aitavad,“ sõnas Kruuse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.03.26, 12:05
Kartulikasvatuse uus reaalsus: resistentsus sunnib põllumehi strateegiat muutma
Kartul on Eesti põllumehe jaoks strateegiline kultuur, ent viimaste aastate ilmastikuolud, taimekaitsepiirangud ja haigustekitajate muutuvad populatsioonid sunnivad kasvatajaid seniseid praktikaid ümber hindama. Veebruari keskel Pajusis toimunud seminar tõi kokku rahvusvahelised eksperdid ja Eesti praktikud, et arutada kartulikasvatuse probleeme lehemädaniku resistentsusest tõhusa umbrohutõrjeni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele