Autor: Põllumajandus.ee • 15. veebruar 2023

Deary alustas Eesti esimese taimse kohukese tootmist

Taimsete alternatiivtoodete ettevõtte Deary hakkas valmistama Eesti esimest taimset päritolu kohukest. Selle tootmiseks vajalik soja pärineb Euroopast ning sellest valmistatud tofu on samuti Eesti omatoodang.
Kohuke on Eesti ikooniline piimatoode ja sellest taimse versiooni arendamine ei olnud sugugi lihtne.

„Eestlane on kohukeserahvas ning taimset kohukest on siinmail juba pikalt oodatud,“ sõnas Deary OÜ turundusjuht Katrin Tamm. „Paljudele teistele piimatoodetele on juba ammu taimsed alternatiivid olemas ning nüüd juhtus see lõpuks ka kohukesega – see on märgilise tähendusega samm, mis ilmestab taimsete alternatiivide võidukäiku.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751