• 22.03.23, 08:51

Kruuse Brüsselis: Peame hoidma oma toidutootjaid

Brüsselis toimus põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istung, kus arutati kalanduse tuleviku ja põllumajandusturgude olukorra üle.
Maaeluminister Urmas Kruuse.
  • Maaeluminister Urmas Kruuse.
  • Foto: Andres Haabu
Urmas Kruuse ütles, et Eesti peab vajalikuks nii rahalisi kui ka regulatiivseid stiimuleid Euroopa Liidu kalapüügilaevastiku uuendamiseks. „Peame võimaldama tõhusamal tehnoloogial põhineva tehnika kasutamist ja tehnika asendamist puhtamatel energiaallikatel põhinevaga. See aitaks tuua kaasa struktuurseid muutusi kalapüügisektoris,“ rääkis maaeluminister.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 09:54
Linas Agro naaseb Eesti viljaturule, et pakkuda kindlust ebastabiilses turuolukorras
Viimased hooajad on viljaturul olnud kõik muud kui lihtsad. Hinnad on kõikunud, maailmaturult on tulnud ebakindlaid signaale ning kindlustunnet on olnud keeruline leida. Just sellises olukorras muutub oluliseks, et põllumehel oleks kõrval partner, kellele saab loota.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele