Reedel 26. aprillil toimub tõupullide veebioksjon, mida korraldavad ühiselt Eesti Lihaveisekasvatajate Selts (ELKS) ja Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu (ETKÜ). Müügile tuleb 54 pulli 6st erinevast, Eestis enamlevinud tõust.

- Lihaveised Läne-Virumaal
- Foto: Eiko Kink
ELKS juhatuse esinaine Jane Mättik ütles, et kuna veiste aretustöö on keeruline, pikaajaline ja kulukas protsess, siis oksjon annab võimaluse viia info suurema hulga potentsiaalsete ostjateni. Kuigi enne veebioksjoni pole teada, kui palju pakkujaid on väjaspoolt Eestit, siis esinaise sõnul tuginedes varasematele aastatele, on selleks igati lootust.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Maamess toimub juba 23.-25. aprillil Tartus
23.-25. aprillil toimub Tartu messikeskuses järjekorras 32. rahvusvaheline Maamess - Baltikumi suurimaid põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse ettevõtteid ja organisatsioone koondavaid sündmusi, kuhu koguneb kolmeks päevaks üle 470 ettevõtte üheksast riigist.