• 26.04.24, 14:24

Galerii: President Karis väisas Raplamaa põllumehi

„Kohalik elu ja areng on sageli kohaliku ettevõtluse nägu. Raplamaa ettevõtlus on mitmekesine, sitke ja leidlik,“ ütles president Alar Karis kahepäevase Raplamaa sõidu lõpetuseks.
Riigipea külastamas Kalle Hamburgi kartulikasvatuse talu.
  • Riigipea külastamas Kalle Hamburgi kartulikasvatuse talu.
  • Foto: Raigo Pajula / Vabariigi Presidendi Kantselei
Riigipea külastas põllumajandusfirmadest kaht - Kehtnas paiknevat Kehtna Mõisa OÜ Ülejõe farmi ja Ingliste külas asuvat Kalle Hamburgi kartulikasvatuse talu.

Seotud lood

Uudised
  • 26.04.24, 13:03
Galerii: President kinnitas uueks regionaalministriks Piret Hartmani
President Alar Karis nimetas täna peaministri ettepanekul regionaalministri ametisse Piret Hartmani.
Uudised
  • 24.04.24, 09:01
President väisab Raplamaa põllumajandustootjaid
President Alar Karis on täna ja homme Raplamaal, et tutvuda kohaliku ettevõtluse ja põllumajanduse arenguga ning arutada vallajuhtidega riigi ja omavalitsuste suhteid.
  • ST
Sisuturundus
  • 04.02.26, 15:27
Yara Akadeemia kutsub: avasta väetamise uued teadmised – järel on vaid 15 viimast kohta!
Põllumehed teavad, et edu võti peitub teadmistes. Just seetõttu kogunetakse 5.-6. märtsil 2026 Valgamaal Yara Akadeemias, et üheskoos avada põllukultuuride väetamise uued ja veel avastamata tahud. Mis kõige olulisem – osalejakohti on alles jäänud vaid 15.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele