Energiasalv Pakri rajab Paldiskisse maa-aluse vesisalvesti, mille ehituse käigus toob maapinnale miljoneid tonne gneisskillustikku. Gneiss sobib hästi näiteks teedeehituseks ja võib Põhja-Eestit säästa uute lubjakivikarjääride rajamisest.
Oleme maailmas, kus ressursse jääb tegelikult väga palju puudu, kõneles Tallinna Tehnikaülikooli geoloogia instituudi maavarade ja rakendusgeoloogia osakonna juhataja Rutt Hints täna toimuval Loodusressursside aastakonverentsil.
Täna Rakveres toimuval Loodusressursside aastakonverentsil kõnelenud Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere nentis, et Eestis on tarkust palju, kuid selle rakendamine tööstusesse on jäetud teadlaste enda mureks.
KUHN on üks maailma vanimaid ja tunnustatumaid põllumajandustehnika tootjaid, kelle ajalugu ulatub üle 200 aasta tagasi. Ettevõte alustas 1828. aastal Prantsusmaal väikese sepikojana, mis valmistas töökindlaid tööriistu kohalikele talunikele.Tänaseks on nad kasvanud rahvusvaheliseks tehnoloogialiidriks, kelle masinad töötavad enam kui 110 riigis ning nende nimi seostub kvaliteedi, töökindluse ja praktilise innovatsiooniga.