28. septembril tähistati maailma marutaudi päeva. Miks on 2013. aastal marutaudivabaks kuulutatud Eestis jätkuvalt vajalik nii lemmik- kui metsloomi selle ohtliku haiguse vastu süsteemselt vaktsineerida, selgitavad Põllumajandus-ja Toiduameti (PTA) spetsialistid Maarja Kristian ja Ave-Ly Toomvap.
Metsloomade ennetav marutaudivastane vaktsineerimine Vene Föderatsiooniga piirnevatel piirialadel toimub kaks korda aastas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.08.26, 11:23
Ülevaade: põllumajandustehnika tootja KUHNi 2026. aasta suvised tehnoloogiauuendused
KUHN on üks maailma vanimaid ja tunnustatumaid põllumajandustehnika tootjaid, kelle ajalugu ulatub üle 200 aasta tagasi. Ettevõte alustas 1828. aastal Prantsusmaal väikese sepikojana, mis valmistas töökindlaid tööriistu kohalikele talunikele.Tänaseks on nad kasvanud rahvusvaheliseks tehnoloogialiidriks, kelle masinad töötavad enam kui 110 riigis ning nende nimi seostub kvaliteedi, töökindluse ja praktilise innovatsiooniga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele