• 16.10.24, 08:52

Taluliidu uueks juhiks saab Karl Aru

Eestimaa Talupidajate Keskliidu nõukogu valis esmaspäeval, 14. oktoobril toimunud koosolekul organisatsiooni uueks juhiks Karl Aru, kes alustab tööd Taluliidu juhina 1. novembril 2024.
Taluliidu uueks juhiks saab Karl Aru.
  • Taluliidu uueks juhiks saab Karl Aru.
  • Foto: Erakogu
“Karl Aru on aktiivne noortalunik, kes on viimased viis aastat töötanud Järvamaa Kutsehariduskeskuse õppemajandi taimekasvatuse tootmisjuhina, omandades põhjalikud teadmised põllumajandusvaldkonnast, mis on olulised Taluliidu juhi ametikohal edukaks toimetulekuks,” ütles Taluliidu nõukogu esimees Kalle Hamburg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.02.26, 15:27
Yara Akadeemia kutsub: avasta väetamise uued teadmised – järel on vaid 15 viimast kohta!
Põllumehed teavad, et edu võti peitub teadmistes. Just seetõttu kogunetakse 5.-6. märtsil 2026 Valgamaal Yara Akadeemias, et üheskoos avada põllukultuuride väetamise uued ja veel avastamata tahud. Mis kõige olulisem – osalejakohti on alles jäänud vaid 15.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele