• 17.12.24, 16:26

PRIA maksis nädalaga otsetoetustena välja ligi 143 miljonit eurot

PRIA alustas otsetoetuste väljamaksmist 9. detsembril ja tänase seisuga on 12 642 põllu- ja loomapidajale välja makstud 142,9 miljonit eurot.
PRIA maksis nädalaga otsetoetustena välja ligi 143 miljonit eurot.
  • PRIA maksis nädalaga otsetoetustena välja ligi 143 miljonit eurot.
  • Foto: Andras Kralla
Otsetoetused on PRIA poolt makstavatest toetustest kõige suurema mahuga. Käesoleva aasta eelarve on ligi 200 miljonit eurot. Detsembris maksti taotlejatele välja põhisissetuleku, ümberjaotava ja noore põllumajandustootja toetused, tera- ja kaunvilja kasvatamise, puu- ja köögivilja ning marjakultuuride kasvatamise otsetoetused, piimalehma kasvatamise, ammlehma kasvatamise ning ute ja kitse kasvatamise otsetoetused.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.25, 17:02
Scandagra: tugeva meeskonna loob usaldus, mitte uhked loosungid
Põllumajandus ei pruugi olla esimene valik, mis tööotsingutel pähe tuleb. Ometi töötab Scandagras inimesi, kes ei vahetaks seda valdkonda millegi vastu. Miks? Sest siin saab teha tähenduslikku tööd, tunda end väärtustatuna ja kuuluda meeskonda, kus valitsevad usaldus ja ühtsus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele