• 20.03.25, 12:00

Ülo Kivine: piimandus on 24/7 äri, kus otsuseid tuleb teha kiiresti

Ülo Kivine on erinevate Eesti piimatööstuste eesotsas olnud keerulistel aegadel, parandades ettevõtete tulemusi ning tuues ka emaettevõtte Nordic Milk alla kuuluvad TERE ja Farmi piimatööstused uuele tasemele. Tagasivaates tehtule räägib endine piimatööstur suurematest otsustest, väljakutsetest ja õppetundidest, mida piimandussektor on talle õpetanud.
Pärast Nordic Milki juhi kohalt lahkumist kaalub Kivine erinevaid võimalusi, kuid toiduvaldkond on endiselt tema peamine huvi.
  • Pärast Nordic Milki juhi kohalt lahkumist kaalub Kivine erinevaid võimalusi, kuid toiduvaldkond on endiselt tema peamine huvi.
  • Foto: Liis Treimann
Kivise viimane tööpäev piimandusettevõtte juhina oli 7. märtsil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.09.25, 14:31
Millist YaraVita® leheväetist valida ja millal?
Yara on formuleerinud YaraVita® tooted kas vesilahuse või suspensioonina, vastavalt sellele, kuidas ja mis aja jooksul on taimedele toiteelemendid vajalikud. Vesilahus tähendab seda, et toiteelemendid on vees juba eelnevalt lahustatud ning seetõttu on nad taimedele koheselt ja kiiremini kättesaadavad. Samas on nende toimeaeg tänu sellele lühem, kui näiteks suspensioonidel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele