• 24.03.25, 10:59

ÄP KIIEVIS | Ukraina mesindussektori juht ja sõdur: pole mingit vaherahu, sõda on

Vaherahu kehtestamine oleks praegu väga raske, sest Venemaa pole sellest huvitatud, kinnitas Äripäevaga Kiievis kohtunud Ukraina mesindusettevõtjast sõjaväelane.
Ukraina mesindusühistu Honey Brothers üks kaasasutaja Dmõtro Kushnir laupäeval Kiievis oma üksuse esindajana Ragnar Sassi eestvõttel loodud MTÜ Freedom Convoy toodud autosid vastu võtmas.
  • Ukraina mesindusühistu Honey Brothers üks kaasasutaja Dmõtro Kushnir laupäeval Kiievis oma üksuse esindajana Ragnar Sassi eestvõttel loodud MTÜ Freedom Convoy toodud autosid vastu võtmas.
  • Foto: Indrek Kald
“Ei ole mingit vaherahu. Mitte ainult et minu jaoks pole, aga üldse ei ole mingit vaherahu. Võitlus jätkub,” tõdes varasem mesindusühistu Honey Brothers kaasasutaja ja ekspordikonsultant ning tänane sõdur Dmõtro Kushnir.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.05.25, 12:44
MecoVit® - parim tugi piimalehmale üleminekuperioodi ajal
Üleminekuperiood on lehmale kriitiline – just sel ajal suureneb energiavajadus ja kasvab risk ketoosiks. Baltic Agro poolt pakutav MecoVit® ühendab mikrokapseldatud DL-metioniini, koliinkloriidi, betaiini ning B2- ja B12-vitamiini, toetades maksa ainevahetust, söömust ja energiataset, et lehm saaks uue laktatsiooni alustada tugevamana.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele