• 15.05.25, 10:26

Ülo Kivisest saab EPIKO juht

Varem Eestis mitmeid piimatööstusi juhtinud ja pikaaegset valdkonna kogemust omav Ülo Kivine asub alates juunist juhtima Eesti põllumeestele kuuluvat piimandusühistut EPIKO.
Ülo Kivisest saab EPIKO juht.
  • Ülo Kivisest saab EPIKO juht.
  • Foto: Andras Kralla
TÜ EPIKO Nõukogu esimehe Märt Riisenbergi sõnul on neil väge hea meel, et nad said oma meeskonda juhtima pikaaegse kogemusega valdkonna juhi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.03.26, 12:05
Kartulikasvatuse uus reaalsus: resistentsus sunnib põllumehi strateegiat muutma
Kartul on Eesti põllumehe jaoks strateegiline kultuur, ent viimaste aastate ilmastikuolud, taimekaitsepiirangud ja haigustekitajate muutuvad populatsioonid sunnivad kasvatajaid seniseid praktikaid ümber hindama. Veebruari keskel Pajusis toimunud seminar tõi kokku rahvusvahelised eksperdid ja Eesti praktikud, et arutada kartulikasvatuse probleeme lehemädaniku resistentsusest tõhusa umbrohutõrjeni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele