• 30.09.25, 10:15

UPM kaalub vineeriärist loobumist

Soome metsanduskontsern UPM käivitas strateegilise ülevaatuse, et otsustada vineeriäri võimalik tulevik – kaalumisel on nii müük, osaline eraldamine kui ka börsile viimine.
Kuidas mõjutaks vineeritootmisest loobumine UPM-Kymmene Otepää vineeritehast, pole praegu veel selge.
  • Kuidas mõjutaks vineeritootmisest loobumine UPM-Kymmene Otepää vineeritehast, pole praegu veel selge.
  • Foto: Andres Haabu
UPM-i nõukogu otsustas alustada UPM Plywoodi üksuse strateegilise ülevaatusega, et hinnata võimalusi ärisuuna pikaajalise potentsiaali maksimeerimiseks muutuvates turutingimustes. Otsus võib viia vineeriäri eraldamiseni UPMist näiteks müügi, osalise eraldamise või IPO kaudu, kirjutab Tööstusuudised.ee.

Seotud lood

Uudised
  • 22.09.25, 11:54
Galerii: vaata, kuidas enam kui 1000 inimest tähistasid Metsarahvapäeva
20. septembril osales enam kui 1300 inimest Eesti erinevais paigus toimunud retkedel, matkadel, perepäevadel ja puidutööstuse ekskursioonidel, et ühiselt tähistada juba viiendat aastat toimuvat Metsarahvapäeva.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.09.25, 15:43
FJDynamics hoogustab Eesti põllumajandust põnevate uute lahendustega
Kõrgelt arenenud tehnoloogiad nagu automaatjuhtimine, andurid, droonid ja andmete analüüs on Eestit viimas põllumajanduse 4.0 suunas. Täppispõllumajandusest on saanud võtmetegur ressursside tõhusamal kasutamisel ja keskkonnaeesmärkide saavutamisel. Eesti põllumajandustootjate jaoks, kes soovivad nutikaid põllumajanduslahendus kasutusele võtta, võivad kulud aga sageli olla suureks takistuseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele