(Sisuturundus) Legendi taassünd

Väderstadi legendaarne külvik Rapid on enimmüüdud külvik Euroopas. Tänast aastat võib lugeda külviku taassünniaastaks, sest viimane on läbinud põhjaliku uuenduskuuri.

Rapid 300-400 C/S-l on uus disain ja voolujoonelisem punker, mis asetseb masina kerest veidi kõrgemal, et kergendada ligipääsu masinale. Koos hooldusvabade laagritega tähendab see lihtsamaid hooldustöid ja masina kasutamist ning rohkem aega põllutööde tarbeks.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mida uut on Rapid 300-400C/S-l?

  • Kogu masina uus disain;
  • Uus hüdrauliline väljakülvisüsteem, mis võimaldab juhil külvisenormi töö käigus reguleerida;
  • Võimalik on valida kontrollsüsteemi: valikus on ISOBUS või E-Control, ühildavus GPS-ga;
  • Hooldusvabad laagrid, mis säästavad põllumehe aega;
  • Valikus hüdrauliline või mehaaniline järeläke.

Väderstad E-teenustega on Rapid tulevikuks valmis

"iPAd Air ja Wi-fi kasutuselevõtuga saab nii Rapidit kui selle seadmeid juhtida traadita interneti abil. Kasutajasõbralikkus, kuluefektiivsus ja lihtne uuendamine on vaid mõned iPad Airi eelised võrreldes eelneva süsteemiga," ütleb Lars Thylén, Rapidi kontseptsiooni juht.

Väderstadi kontroll- ja juhtimisseadmed on koondatud kokku E-teenuste ühtse nime alla ja hõlmavad E-Control, ISOBUS ja ControlStation lahendusi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rapidit saab ühendada ka tavapärase GPS-süsteemiga, mis võimaldab teha külvitöid väga täpselt ja hoida sellega kokku külvikulusid.

Vaata uut Rapidit tutvustavat videot SIIT.

PANE TÄHELE:

Rapid 300/400 C erikampaania
Väderstadi masinad on kuni 31. jaanuarini 2015 hooajavälises müügis. Rapid 300/400 C-le kehtib igal kampaaniakuul lisadoodustus.
Vaata lisainfot SIIT.

KÜSI LISAINFOT:

http://www.vaderstad.com/ee

 

 

 

 

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised