(Sisuturundus) Väderstadi tegi NZ Aggressive 700-1000 järeläkkel uuendusi

NZ Aggressive 700-1000 järeläkked saavad tugevama veotiisli, NZ Aggressive 900-1000 teliku- ja rattalaagrid on suuremad.

NZ Aggressive 700-1000 äkkeid on kohandatud vedamiseks võimsamate traktoritega ning saavad nüüd ka uhiuue veotiisli. Võrreldes eelmisega on uus veotiisel neli korda tugevam ja valida saab seitsme erineva veoaasa vahel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vana versus uus veotiisel

Võimsamate traktoritega ja suuremal kiirusel töötamiseks on tehtud ka teisi kohandusi - NZ Aggressive 900-1000 teliku- ja rattalaagrid on suuremad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vanad versus uued laagrid

 

Hüdrauliliselt reguleeritav CrossBoard võimaldab NZ Aggressive äkkel mullakamakaid efektiivsemalt purustada. Väike piidevahe (75 mm) ja võimsad piid harivad mulla peeneks ning kontrollfunktsioon aitab säilitada ühtlase harimissügavuse. Kergete, kivivabade muldade lõplikuks tasandamiseks saab kõikidel mudelitel järeläkke asendada põllurulliga.

Vaata videot varbrulliga NZ Aggressive 600

.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised