(Sisuturundus) Väderstad tuleb turule 8-9 meetriste Spirit kombikülvikutega

Uutel mudelitel on võimalik kaks erinevat väetisekülvi süsteemi - FIX või Nordic. Mõlemad asetavad väetise ja seemne suurema täpsusega mulda ning on tootlikumad.

Mis on neis mudelites erilist?

1. Väetise muldaviik - võimalik valida FIX või Nordic versioon;
2. Spirit 800-900C-l on suur tootlikkus - väetusnorm kuni 400 kg töökiirusel 14 km/h;
3. Vahekultuuride külvamiseks on külvikule võimalik paigaldada BioDrill peenseemnekülvik.

 

 

 

 

 

 

 

 

“Seda masinat on mitmeti täiustatud, näiteks täpsem jaotuspea, uus hüdrauliline tugijalg ohutumaks ja lihtsamaks kinnitamiseks ning reguleeritava survega hüdrauliline tsentraalraam traktori rattavahede optimaalseks tihendamiseks. Masinaga on uskumatult lihtne manööverdada ning seda saab kergesti erinevatele mullastikutüüpidele sobivaks kohandada," räägib Bernt Mårtensson Väderstadist.

FIX või Nordic

Spirit 800-900C on ainulaadne, sest lisaks muudele lisadele saab sellele valida kahte erinevat väetussüsteemi. Spirit 800-900C FIX süsteem asetab väetise System Disc Aggressive tööriistariba iga ketta taha reavahega 12.5 cm. Spirit 800C Nordic jaotab väetise ühe ketasväeturiga laiali reavahega 25 cm. Nii Nordic kui FIX mudeli puhu on seemnete reavaheks 12,5 cm. Spirit 800-900C suudab väetada kuni normiga 400 kg/ha ning töötada kiirusel kuni 14 km/h.

BioDrill – üks võimalustest

Vahekultuuride külvamiseks saab Spirit 800-900C varustada BioDrill BDA 360-ga. Elektrilise ajamiga Fenix annustit on lihtne kalibreerida ning see tagab täpsel arvul seemnete väljakülvi.

Vaata täpsemalt Väderstadi kodulehelt.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised