Äripäev pöörab rohkem tähelepanu põlluharijatele

Homme ilmub Äripäevas esimest korda
põllumajandusega tegelevatele firmadele, ühistutele ja taludele ning
maamajandusega seotud ettevõtlikele inimestele suunatud põllunduse rubriik.

Uus rubriik hakkab vahendama maal ettevõtlusega tegelevatele inimestele suunatud kasutusväärtuslikku infot, pakkudes neile tuge äris ette tulevate probleemide lahendamiseks ning käies välja valikuid edukate otsuste langetamiseks.

Maamajandusega tegelevatele ettevõtjatele suunatud rubriigi ilmumise tingis nii põllumajanduse valdkonnas toimuv kiire areng kui ka see, et suur hulk põllumajanduses tegutsevaid ettevõtjaid kuuluvad niikuinii Äripäeva püsivate lugejate hulka. Sestap ka vajadus neile igapäevasest ehk mõnevõrra spetsiifilisemat ning erialasemat infot pakkuda, mis võimaldab neil kas siis tegevust alustada ja arendada või oma ettevõtet hoopis laiendada.

Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel on seda meelt, et põllumajandusega saab Eestis kasumlikult tegeleda. "Seda näitab viimaste aastate areng," tõdeb ta. "Omajagu aitab sellele kaasa ka ELi abirahade voog, kuid üha enam on neidki ühistuid ja farmereid, kelle meelest pole edukaks läbilöömiseks kõrvaline abi hädavajalik. Ettevõtliku vaimu voolamine Eesti põllumajandusse on oluline põhjus, miks Äripäev uue rubriigiga alustas."

Põllunduse rubriik ilmub esialgu korra kuus, iga kuu kolmandal neljapäeval. Äripäeva põllunduse rubriigi toimetaja on Ain Alvela.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised