• 16.12.13, 11:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Paikusel hävis tules puidutöötlemishoone

Täna hommikul kell 7.38 teatati tulekahjust Paikuse vallas Seljametsa külas, kus põleb puidutöötlemishoone.
Päästjate saabudes põles OÜ Raigissonile kuuluv puidutöökoda mõõtmetega 40 x 30 meetrit lahtise leegiga, vahendas ERR.
Hoone ja selle sisustus on praeguseks täielikult hävinud, püsti on vaid osaliselt kiviseinad. Üks ettevõtte tööline sai põletushaavu, kiirabi vaatas ta üle kohapeal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.06.25, 16:03
Virtuaalne põllumees Toots – tark teekaaslane vilja fikseerimisel
“Põllumees Toots sündis vajadusest paremini mõista, kuidas Eesti põllumees end tunneb, kui ta vilja fikseerib, ja millised on tema suurimad kõhklused. Tahame pakkuda alternatiivi, mis aitab põllumeestel riske vähendada,” selgitas Scandagra Eesti teraviljaostujuht Urbo Vilibert virtuaalse põllumehe sünnilugu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele