Taheva Sanatoorium saab viljapuuaia

Eesti Aiandusliit tähistas käesoleva aasta veebruaris oma 25-ndat sünnipäeva. Juubeliaastaks on planeeritud erinevaid liikmete ühistegevusi.                                                                                

28.05. rajab Eesti Aiandusliit koostöös liikmete, Taheva vallavalitsuse ja Sihtasutusega Dharma viljapuu näidisaia 25-st viljapuust ja marjapõõsast SA Taheva Sanatooriumi mõisapargi territooriumile. Rajatav aed pakub käelist tegevust Taheva Sanatooriumi klientidele läbi aia hooldamise ning võimaldab oma tarbeks toota keskkonnasõbralikult kasvatatud marju ja puuvilju. Aias on edaspidi võimalik korraldada erinevaid aiandusalaseid õppepäevi Taheva kogukonnale ning propageerida keskkonnasõbralike aiandussaaduste kasvatamist regioonis.

Aia hooldamist nõustab peale rajamist 3 aasta jooksul EMÜ Polli Aiandusuuringute Keskus.                                                                                                                          

MTÜ Eesti Aiandusliit on asutatud 09.02.1989 ja ühendab aiandusvaldkonna ettevõtjaid ning haridus- ja teadusasutusi. Liidu põhieesmärgiks on kodumaiste aiandussaaduste tootmise ja turundamise edendamine.  

SA Taheva Sanatooriumi põhitegevuseks on eakatele üldhooldusteenuse-, kasvandikele asenduskoduteenuse- ja puuetega inimestele erihoolekandeteenuste osutamine.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised