Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 25. november 2015
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

AS Vireen juhiks sai Tarmo Terav

Riigile kuuluva loomsete jäätmete käitlemise tehase AS Vireen juhina asus tööle Tarmo Terav.

„Valiku tegemisel sai määravaks Tarmo Terava pikaajaline juhtimis- ja töökogemus nii toiduainete tootmise  kui energiavaldkonna ettevõtetes ning sobiv hariduslik taust veterinaarmeditsiini erialalt,“ ütles AS Vireen nõukogu esimees, Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai. „Eeldame, et uue juhi eestvedamisel jätkab ettevõte tööd selle nimel, et tagada nii tehase majanduslikku efektiivsust kui kvaliteetset teenust, et olla igapäevaselt põllumeestele usaldusväärseks partneriks ning valmis vajadusel tõhusalt tegutsema ka kriisiolukordades võimaliku taudipuhangu korral.“

Loomsete jäätmete käitlemisega tegelev AS Vireen on riigi äriühing, mille aktsiad kuuluvad 100% Eesti Vabariigile ja on Maaeluministeeriumi valitsemisel. Aktsionäride üldkoosolekul esindab riiki maaeluminister.

AS Vireen nõukogu kuulutas konkursi uue juhataja leidmiseks välja 14. septembril peale ettevõtte senise juhataja tagasiastumispalve rahuldamist. 

Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751