Vändra Metsaühing valis uue juhatuse

Vändra Metsaühing valisl uue juhatuse  Foto: Meelika Sander-Sõrmus

Vändra Metsaühing valis 7. juunil toimunud üldkoosolekul uue juhatuse. Juhatuse koosseisu kuuluvad: Heimar Prints, Kadri Kukk, Aarne Annamaa, Eino Ojandu ja Runo Ruubel.

Valitud juhatuse peamiseks prioriteediks on erametsanduse ühistegevuse kujundamisel aktiivne kaasarääkimine. Jätkuvalt seisame selle eest, et  liikmetele on kättesaadav sõltumatu metsandusliku nõuanne ning toimib liikmete omavaheline koostöö. 

Vändra Metsaühingu asutajaliikme Heimar Printsi sõnul on kohalike metsaomanike omavaheline ühistegevus väga oluline: „Mida parem on kohalike metsaomanike omavaheline koostöö, seda tugevamad oleme ka riiklikul tasandil ning suudame aktiivselt läbi katusorganisatsiooni metsandusteemadel kaasa rääkida. Vähem tähtsaks ei saa pidada ka metsaomanikele kvaliteetsete teenuste osutamist. Oluline on, et metsaomanik usaldaks ühistut.“Vändra metsaühing on asutatud 2004. aastal aktiivsete ja ettevõtlike metsaomanike poolt. Täna koondame 202 metsaomanikku, kelle omanduses on üle 20 700 ha metsamaad. Vändra metsaühing on Eesti Erametsaliidu liige.   

Jaga lugu:
Seotud lood
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Enimloetud
Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789meelika@pollumajandus.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee