Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 10. juuni 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Vändra Metsaühing valis uue juhatuse

Vändra Metsaühing valisl uue juhatuse
Autor: Meelika Sander-Sõrmus
Vändra Metsaühing valis 7. juunil toimunud üldkoosolekul uue juhatuse. Juhatuse koosseisu kuuluvad: Heimar Prints, Kadri Kukk, Aarne Annamaa, Eino Ojandu ja Runo Ruubel.

Valitud juhatuse peamiseks prioriteediks on erametsanduse ühistegevuse kujundamisel aktiivne kaasarääkimine. Jätkuvalt seisame selle eest, et  liikmetele on kättesaadav sõltumatu metsandusliku nõuanne ning toimib liikmete omavaheline koostöö. 

Vändra Metsaühingu asutajaliikme Heimar Printsi sõnul on kohalike metsaomanike omavaheline ühistegevus väga oluline: „Mida parem on kohalike metsaomanike omavaheline koostöö, seda tugevamad oleme ka riiklikul tasandil ning suudame aktiivselt läbi katusorganisatsiooni metsandusteemadel kaasa rääkida. Vähem tähtsaks ei saa pidada ka metsaomanikele kvaliteetsete teenuste osutamist. Oluline on, et metsaomanik usaldaks ühistut.“Vändra metsaühing on asutatud 2004. aastal aktiivsete ja ettevõtlike metsaomanike poolt. Täna koondame 202 metsaomanikku, kelle omanduses on üle 20 700 ha metsamaad. Vändra metsaühing on Eesti Erametsaliidu liige.   

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid AunapPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751