Reet Länkurit tunnustati Järvamaa teenetemärgiga

Reet Länkurit tunnustati Järvamaa teenetemärgiga   Foto: Postimees/Scanpix

Järva maavanem Alo Aasma autasustas Türi Talunike Liidu juhatuse esimeest Reet Länkurit Järvamaa teenetemärgiga. Reet Länkur pälvis kõrge tunnustuse südamega tehtud töö eest Järvamaa külaelu edendamisel ja Türi Talunike Liidu juhtimisel.

Reet Länkur juhtis Türi Talunike Liitu alates 2000. aasta aprillist. 2012. aastal sai liit Järvamaa parima kodanikuühenduse tiitli. Liit oli heaks koostööpartneriks Lõuna-Järvamaa Koostöökogule I avatud talude päeva läbiviimisel. Tänaseks on avatud talude päev muutunud üleriigiliseks maaelu propageerivaks ettevõtmiseks.

Järvamaa teenetemärk antakse isikule Järva maakonna arengule oluliselt kaasa aidanud töö ja tegevuse tunnustamiseks või Järva maakonna jaoks olulise saavutuse tunnustamiseks. Järvamaa teenetemärgiga on alates 2001. aastast autasustatud 215 inimest.

Türi Talunike Liidu 20. aastapäevaks valmis Reet Länkuri eestvedamisel trükis liidu edukamatest taludest. Reet Länkur on olnud aktiivne spordi ja maaelu edendaja juba mitmed aastakümned. Aastaid oli ta Türi valla volikogu ja erinevate komisjonide aktiivne liige.

Jaga lugu:
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789meelika@pollumajandus.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee