Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 24. august 2017

Talleggi haudejaam investeerib uude liini ja tellib sõltumatu auditi

Anne Mere Tabasalu tehases.
Autor: Andras Kralla
Talleggi haudejaam ostab uue liini, et tagada töökindlus haudejaamas. Seni elujõuetute lindude ja väljahaudumata embrüote hukkamiseks kasutatud seadeldis läbib põhjaliku hooldusremondi ning jääb kasutusele varuseadmena.

”Tahame saavutada maksimaalse kindluse eriolukordadeks, mistõttu otsustasime investeerida uude seadmesse, jättes käigusoleva seadme varuks,” sõnas HKScan Estonia juhatuse esimees Anne Mere pressiteates.

Ühtlasi tellib ettevõte loomade heaolu auditi ülemaailmselt tunnustatud sõltumatult väliseksperdilt, kellel on haudejaamade protsesside hindamise ja parandamisega laialdased kogemused.

”Meie eesmärk on, et meie farmides elavaid loomi ja linde koheldaks hästi, ning tahame eos hoida ära igasugused kõrvalekalded standarditest,” kinnitas Mere.

Tema sõnul tegeleb ettevõte hetkel juhendmaterjalide ja protsesside ülevaatamise ning analüüsimisega, et tagada loomade heaolu puudutavate reeglite järgimine. Lisaks viiakse läbi töötajate täiendavad koolitused, et kõik töötajad mõistaksid juhendmaterjale ja oskaksid nende põhjal oma igapäevatööd korraldada.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616