Algab väikeste põllumajandus­ettevõtete arendamise toetuse taotlemine

Algab väikeste põllumajandusettevõtete arendamise toetuse taotlemine
Algab väikeste põllumajandusettevõtete arendamise toetuse taotlemine

26. märtsist 2. aprillini saab e-PRIA kaudu esitada taotlusi väikeste põllumajandusettevõtete arendamise toetuse saamiseks.

19. märtsil avab e-PRIA taotluste eeltäitmise. Meetme määrus ei ole varasemaga võrreldes muutunud, tingimused toetuse saamiseks on endised. Taotlusvooru tänavune eelarve on 5 miljonit eurot.

Toetuse maksimaalne suurus ühe taotleja kohta MAK 2014-2020 perioodil on 15 000 eurot. Ettenähtud tähtajal saab taotleja esitada ühe taotluse, mis võib sisaldada rohkem kui üht tegevust ja investeeringuobjekti.

PRIA juhib taotlejate tähelepanu määruse §-le 3: Kui äriühingust taotleja taotluse esitamisele vahetult eelnenud majandusaasta lõppes taotluse esitamise aastal ja selle kohta ei ole majandusaasata aruannet äriregistrile esitatud ning nimetatud aruande äriregistrile esitamise tähtaeg ei ole taotluse esitamise ajaks saabunud, võetakse aluseks sellele majandusaastale vahetult eelnenud kahe äriregistrile esitatud majandusaasta aruanded. - Seega kui soovite, et PRIA võtaks aluseks möödunud aasta majandusaruande, siis tuleb see enne taotluse esitamist äriregistrile ära esitada.

Otsused kinnitab PRIA 12. juuniks.

Lisainfo toetuse kohta on leitav SIIT.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised