Suur fotogalerii: Talupidajate Keskliit tähistas juubelit

Suur fotogalerii: Talupidajate Keskliit tähistas juubelit
Suur fotogalerii: Talupidajate Keskliit tähistas juubelit

1. veebruaril peeti Tartus Mileedi lillekeskuses maha Eestimaa Talupidajate Keskliidu juubelipidu.

Eestimaa Talupidajate Keskliitu (ETKL), kes tähistas 22. jaanuaril oma 30. sünnipäeva, olid õnnitlemas endised ja praegused töötajad, juhid, koostööpartnerid, erinevad liidud ja seltsid. Peeti kõnesid, meenutati tehtut ja vaadati tulevikku.

Kohal oli ka maaeluminister Tarmo Tamm. „Peretalud on maaelu järjepidevuse kandjad ning maakultuuri säilitajad. Eestimaa Talupidajate Keskliit on 30 aastat seisnud Eestimaa peretalude eest. See on vastutusrikas töö, mida ETKL on nende aastate jooksul väga hästi teinud. Tänan teid südamest väga hea koostöö eest, olete alati olnud ministeeriumile heaks partneriks,“ sõnas maaeluminister Tarmo Tamm. „Mulle tundub, et  koos ettevõtluse arenguga maapiirkondades on viimastel aastatel maaelu maine inimeste silmis oluliselt paranenud. Mida enam suudame näidata sektori edulugusid ja rääkida sellest, mis maal hästi on, seda paremaks muutub ka inimeste suhtumine. Uusi võimalusi ettevõtluseks pakub üha laienev ühistegevus ja koostöö eri sektorite esindajate vahel.“

Eestimaa Talupidajate Keskliit loodi 1989. aasta jaanuaris. ETKL on Eesti mittetulundusühing, mis ühendab talupidajate liitusid, maamajanduslikke seltse ja -liitusid ning keskühistuid. Alates 2017. aastast on ETKL-i tegevjuht Kerli Ats, kes on ka ise noortalunik, pidades Saarde vallas lihaveiseid.

Loe lisaks:

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised