• 08.07.19, 09:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Põllupäev Viljandi katsekeskuses - sordi ja seemne tark valik tagab hea saagi

Viljandimaal Mataperas toimub 10. juulil Põllumajandusuuringute Keskuse põldkatsete esitluspäev.
Tule põllupäevale!
  • Tule põllupäevale!
  • Foto: Krista Kõiv
Põllupäeval saab näha suurimat teraviljasortide valikut Eestis, mille seast põllumees saab valida endale sobivaima.
Põllumajandusuuringute Keskuse ja Eesti Taimekasvatuse Instituudi spetsialistid tutvustavad tali- ja suviteraviljade sordivõrdluskatseid, sh erineval väetusfoonil. Räägitakse seemnete sertifitseerimisest ning silo analüüsimisest ja tulemuste tõlgendamisest.
Päevakava leiad SIIT.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Registreerimine kuni 9. juulini järgneva veebiaadressi kaudu SIIN.
Infopäev on osalejatele tasuta.
Põllupäev toimub “Teadmussiirde pikaajaline programm taimekasvatuse tegevusvaldkonnas” raames, toetab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.10.25, 16:55
Eigo Siimu: põllumajanduses loeb usaldus – kui põllumehel läheb hästi, läheb hästi ka meil
Scandagra Eesti AS tegevjuhi Eigo Siimu sõnul on põllumajandusvaldkonna süda koostöö ja vastastikune usaldus. Pärast esimest kümmet kuud ametis tõdeb ta, et sektor on küll keerulises seisus, kuid just nüüd on kõige olulisem seista põllumehe kõrval ja aidata tal raskused üle elada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele