• 02.06.21, 14:00

AK põllupilt: sademed esitasid väljakutseid

Selle aasta maikuu oma tavapärasest suurema sademete hulgaga on esitanud väljakutseid taimekaitsetööde teostamisel, kuid samas loonud soodsa keskkonna taimede arenemiseks.
BASF Agro agronoomid Alo Põldmaa ja Kristjan Kasearu.
  • BASF Agro agronoomid Alo Põldmaa ja Kristjan Kasearu.
  • Foto: Kuvatõmmis
BASF Agro agronoomid Kristjan Kasearu ja Alo Põldmaa jagavad soovitusi, kuidas kiirel ajal töid ajastada ja prioriteedid paika sättida.

Seotud lood

Uudised
  • 28.04.21, 14:21
BASF teeb taas ülevaadet põldudelt
Kevadine start on antud ja AK põllupilt Virust Võruni tuleb ka sel aastal. Aasta esimeses videos vaatavad BASF Agro agronoomid Kristjan Kasearu ja Alo Põldmaa üle talirapsi ja -teraviljade seisud ning räägivad lähiaja taimekaitsetöödest.
  • ST
Sisuturundus
  • 04.02.26, 15:27
Yara Akadeemia kutsub: avasta väetamise uued teadmised
Ootenimekiri on avatud!
Põllumehed teavad, et edu võti peitub teadmistes. Just seetõttu kogunetakse 5.-6. märtsil 2026 Valgamaal Yara Akadeemias, et üheskoos avada põllukultuuride väetamise uued ja veel avastamata tahud. Kõik kohad on küll täitunud, kuid ülejäänud tahtjad saavad oma osalussoovi jätta ootenimekirja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele