Põllumajandus- ja Toiduamet võttis omanikult ära 10 lammast

Amet võõrandas Harjumaal Harku vallas omanikult lambad. Loomad olid jäetud ilma igapäevasest hoolitsusest, kus neil puudus varjumisvõimalus ja vajalik joogivesi ning sööt.
Põllumajandus- ja Toiduamet võttis omanikult ära 10 lammast
  • Foto: Unsplash
Põllumajandus- ja Toiduameti põhja regiooni juhataja Vladimir Vahesaare sõnul saabus ametile vihje, et loomaomanik ei täida oma kohust hoolitseda lammaste eest. „Ametile laekus vihje, kus kirjeldati, et lambad on juba pikemat aega hooletusse jäetud. Seetõttu teostati kontroll, et olukorda kontrollida,“ kirjeldas Vahesaar.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 15:29
Pressjääk kui uus tooraine. Kuidas võtta mahlatootmise kõrvalsaadustest maksimum?
Igal sügisel pressitakse Eestis ja mujal Euroopas tuhandeid tonne puuvilju ja marju mahlaks. Pressimise käigus tekib suur kogus koortest, viljalihast ja seemnetest koosnevat pressjääki, mida on seni peetud väheväärtuslikuks, ehkki selle tegelik potentsiaal on märkimisväärne.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele