Raplamaal Keavas toimunud Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu (ETKÜ) liikmed valisid 17. juunil korralisel üldkoosolekul uue nõukogu ja volitatud isikud. Lisaks tunnustati parimaid veisekasvatajaid.

- ETKÜ nõukogu uue liikmed: Ege Raid, Maarja Paomees, Maarika Susi, Tõnu Post, Margus Muld, Marko Hiiemäe, Targo Pikkmets. Pildilt puuduvad: Mihkel Olt, Kaja Piirfeldt.
- Foto: ETKÜ
ETKÜ juhatuse esimees Tanel-Taavi Bulitko tänas vana nõukogu koosseisu tehtud töö eest ja toonitas, et möödunud viis aastat olid sektorile pingelised ning nõukogu liikmete panust ühistu strateegilise tegevuse kujundamisel ei saa alahinnata. „Nad kõik on olnud suure missioonitundega inimesed, kes esindasid erinevate veisetõugude kasvatajaid eri piirkondadest. Kuigi sellesse perioodi jääb veiste arvukuse langus üldiste majanduskriiside taustal, suudeti just sel ajal viia Eesti veiste piimatoodangu poolest Euroopa tippu,“ sõnas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub liiklusregistrisse registreerimise kohustus. See puudutab otseselt põllumajandus- ja metsandussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse traktoreid, kombaine ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.