• 12.03.25, 09:39

Koda: kutsume valitsust säilitama põllumajanduse ja toidutootmise fookust

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda (EPKK) esitas Vabariigi Valitsusele pöördumise, milles toonitab vajadust säilitada Regionaal- ja Põllumajandusministeerium põhifookusega põllumajandusel ja toidutootmisel.
Piim ei tule poest, see tuleb ikka farmist!
  • Piim ei tule poest, see tuleb ikka farmist!
  • Foto: Andras Kralla
EPKK hoiatab, et ministeeriumi töövaldkondade pidev laiendamine teiste teemadega viib põllumajanduse ja toidutootmise käsitluse tagaplaanile, kuigi need sektorid on strateegilise tähtsusega Eesti toidujulgeoleku, majanduse ja regionaalarengu seisukohalt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.02.26, 15:27
Yara Akadeemia kutsub: avasta väetamise uued teadmised
Ootenimekiri on avatud!
Põllumehed teavad, et edu võti peitub teadmistes. Just seetõttu kogunetakse 5.-6. märtsil 2026 Valgamaal Yara Akadeemias, et üheskoos avada põllukultuuride väetamise uued ja veel avastamata tahud. Kõik kohad on küll täitunud, kuid ülejäänud tahtjad saavad oma osalussoovi jätta ootenimekirja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele