1. juunil tegevust alustanud Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi Infotehnoloogia Keskus (REMITK) koondab enda alla valitsemisalas IT-teenuseid pakkuvad struktuurüksused. Asutust asub juhtima Hanno Hussar.
Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi IT-maja asub juhtima Hanno Hussar.
  • Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi IT-maja asub juhtima Hanno Hussar.
  • Foto: Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
Regionaal- ja põllumajandusminister Hendrik Johannes Terrase sõnul on riik võtnud suuna IT-teenuste konsolideerimise. „Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi Infotehnoloogia Keskuse loomine on vajalik samm meie valitsemisala IT korraldamise tõhustamisel. Uue keskuse loomine annab senisest rohkem võimalusi tehnoloogia kasutamiseks valdkonna arendamisel,“ lisas ta.

Seotud lood

Uudised
  • 14.05.25, 14:34
Triin Kõrgmaast saab regionaal- ja põllumajandusministeeriumi toiduohutuse asekantsler
Varem suurte toidutootjate eesotsas töötanud Triin Kõrgmaa alustab ministeeriumis tööd juunikuus.
  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele