Jaga lugu:

Oilseeds Agrot hakkas juhtima Priit Randpõld

Oilseeds Agro uue juhina on nüüdsest ametis Priit Randpõld.  Priit on õppinud metsandust aga alates 1991. aastast peab ta tuntud teraviljatalu P.R. Maaviljeluse OÜ. 

Priidu pere elab viiendat põlve oma esivanemate kodus, mis 1991. aastal alustas tööd teraviljataluna. Nüüdseks on sellest välja kasvanud tuntud ettevõte P.R. Maaviljeluse OÜ.

Priit Randpõllu sõnul ei ole tal plaanis suuri muudatusi teha. „Oilseeds Agro jätkab head põllumajandustava järgides teraviljakasvatusega. Valmistume kevadkülviks, sätime masinaid ning vaatame plaane üle,“ sõnas Randpõld. „Mure on taliviljade pärast. Kui soojad kevadilmad jätkuvad, siis on taimed varsti toitainete puuduses. Praegu kehtiva korra kohaselt võib väetamisega alustada aga alles 1. aprillist.“

Oilseeds grupp tänab senist Oilseeds Agro juhti Urmas Nurmsalu, kelle eestvedamisel edenes ettevõtte põllumajandustegevus märgatavalt ja saavutati ridamisi silmapaistvaid tulemusi Viljelusvõistlustel. Urmas Nurmsalu oli Oilseeds Agro tegevjuhina ametis aastatel 2010-2015.

Edu uuele Oilseeds Agro juhile!

Jaga lugu:
Seotud lood
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Enimloetud
Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789meelika@pollumajandus.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee