Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 3. mai 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Eesti idufirma VitalFields palkas globaalse põllumajandusgigandi Saksa turundusjuhi

Eesti idufirma VitalFields palkas globaalse põllumajandusgigandi Saksa turundusjuhi
Autor: VitalFields’
Alates aprillikuust vastutab ühes Eesti edukamas start-up ettevõttes VitalFields rahvusvahelise kommunikatsiooni ja turunduse valdkonna eest Verena Rappaport.

Ligi 20-aastase turunduskogemusega Rappaport on varasemalt juhtinud Fortune Global500 ettevõtete hulka kuuluvate põllumajandusvaldkonna liidrite DuPont’i ning BASF’i põllumajandustoodete turundus- ja kommunikatsioonitegevust Saksamaal, Austrias ning Šveitsis. Ta on vastutanud ka DuPont’i taimekaitsetoodete turunduskommunikatsiooni ning turu-uuringute eest Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regioonis.

Verena Rappaport on arendanud ettevõtete turundust, mille käibed ulatuvad mitmekümnetesse miljarditesse eurodesse ja töötajate arv ületab 100 000 piiri.

Martin Rand.

Verena Rappaport sõnab: “Minu jaoks tähendab Eesti ettevõttega ühinemine suurt iseseisvust. Võrreldes suurte gigantidega mujal maailmas on mul siin rohkem tegevusvabadust ning see on suur ahvatlus ja privileeg igale professionaalile. Julgustan siinseid ettevõtteid antud aspekti oma rahvusvahelises värbamistegevuses rõhutama.”Olles aastaid tegutsenud põllumajandusvaldkonnas ning omades antud valdkonnas ka doktorikraadi peab Rappaport Eesti tubli idufirma kiiresti kasvava eduloo põhjuseks tema kõrgtasemel tehnoloogiat ja sügavat huvi sihtrühma igapäevaste murede vastu: “VitalFields avab maailmas uksi seetõttu, et pakub praktilist teenust. Põllutarkvara aitab lahendada probleeme, mis on tänapäeval väga aktuaalsed igas maailmanurgas – kuidas kasutada põllumajanduslikke ressursse jätkusuutlikult ja vähesemaga rohkem toota,“ hindab Rappaport Eesti ettevõtte olulisust maailmakaardil.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid AunapPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751