Eesti idufirma VitalFields palkas globaalse põllumajandus­gigandi Saksa turundusjuhi

Eesti idufirma VitalFields palkas globaalse põllum
Eesti idufirma VitalFields palkas globaalse põllumajandusgigandi Saksa...

Alates aprillikuust vastutab ühes Eesti edukamas start-up ettevõttes VitalFields rahvusvahelise kommunikatsiooni ja turunduse valdkonna eest Verena Rappaport.

Ligi 20-aastase turunduskogemusega Rappaport on varasemalt juhtinud Fortune Global500 ettevõtete hulka kuuluvate põllumajandusvaldkonna liidrite DuPont’i ning BASF’i põllumajandustoodete turundus- ja kommunikatsioonitegevust Saksamaal, Austrias ning Ðveitsis. Ta on vastutanud ka DuPont’i taimekaitsetoodete turunduskommunikatsiooni ning turu-uuringute eest Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regioonis.

Verena Rappaport on arendanud ettevõtete turundust, mille käibed ulatuvad mitmekümnetesse miljarditesse eurodesse ja töötajate arv ületab 100 000 piiri. Verena Rappaport’i liitumine ei suurenda mitte ainult VitalFields`i rahvusvahelist nähtavust, vaid on ka hea tõestus, et Eesti väikesed ja edukad ettevõtted suudavad tööandajana olla atraktiivsed oma valdkonna rahvusvahelistele tipptegijatele. Meie jaoks on see kinnitus, et oleme õigel teel,“ sõnab maailmas kanda kinnitanud põllumajandustarkvara pakkuva VitalFields`i kaasasutaja ja tegevjuht Martin Rand.

Verena Rappaport sõnab: “Minu jaoks tähendab Eesti ettevõttega ühinemine suurt iseseisvust. Võrreldes suurte gigantidega mujal maailmas on mul siin rohkem tegevusvabadust ning see on suur ahvatlus ja privileeg igale professionaalile. Julgustan siinseid ettevõtteid antud aspekti oma rahvusvahelises värbamistegevuses rõhutama.”

Olles aastaid tegutsenud põllumajandusvaldkonnas ning omades antud valdkonnas ka doktorikraadi peab Rappaport Eesti tubli idufirma kiiresti kasvava eduloo põhjuseks tema kõrgtasemel tehnoloogiat ja sügavat huvi sihtrühma igapäevaste murede vastu: “VitalFields avab maailmas uksi seetõttu, et pakub praktilist teenust. Põllutarkvara aitab lahendada probleeme, mis on tänapäeval väga aktuaalsed igas maailmanurgas – kuidas kasutada põllumajanduslikke ressursse jätkusuutlikult ja vähesemaga rohkem toota,“ hindab Rappaport Eesti ettevõtte olulisust maailmakaardil.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised