Baltic Agro toetab Saskia Alusalu

Baltic Agro toetab Saskia Alusalu
Baltic Agro toetab Saskia Alusalu

Eesti parim kiiruisutaja ja Pyongchangi olümpiamängude 4. koha omanik Saskia Alusalu sõlmis Baltic Agroga uueks olümpiaperioodiks rahalise sponsorlepingu, mis aitab maailma neljandal numbril rahulikult treenida, et järgmisel taliolümpial juba medalikohtade pärast heidelda.

“Oleme Saskiat järjepidevalt toetanud alates 2014. aastast, samuti Uisuliidu kaudu Adavere kiiruisutamiskooli, et Eestile võiks olümpialootusi veelgi juurde kasvada,” ütles Baltic Agro tegevjuht Ants Puusta. “Edukas sportlane kujuneb medaliküpseks aastatega ning seetõttu on igati loogiline, et tahame jätkata Saskia toetamist ka järgmisel ettevalmistusperioodil olümpiaks.”

Baltic Agro toetab nelja-aastasel perioodil läbi aegade paremuselt kuuendat Eesti taliolümplast Saskia Alusalut 20 000 euroga, olles üks suuremaid ja pikaajalisemaid eratoetajaid.

“See on väga oluline toetus, sest muudmoodi pole võimalik tippsporti teha, kui ainult tänu sponsoritele. Mida rohkem on vahendeid, seda efektiivsemalt on võimalik laagreid sättida, treeneriga koos olla ja kasutada füsioterapeudi abi,” ütles Alusalu. “Olen väga tänulik, et Baltic Agro on minusse uskunud ja investeerinud juba mitu aastat ning koostöö edasi läheb.”

Hetkel laob Alusalu põhja järgmiseks uisuhooajaks ning maailmameistrivõistlusteks.

“Vahepealne siht kuni olümpiani on igal aastal toimuv MM ning eesmärk on olla senisest kiirem ja parem. Praegu on käimas tõsine ettevalmistusperiood, juunikuu oli minu jaoks suur mahukuu, kus sain erinevate treeningute vahepeal vaid kaks puhkepäeva,” rääkis Alusalu. “Juulis teen jäälaagri ja alustan spetsiifilisemate treeningutega.”

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised