Energiafirma Adven avas ametlikult E-Piima Paide juustutehase jaoks ehitatud energiakeskuse. Eesti suurim toiduainetööstust varustav katlamaja võimsusega 35 MW võimaldab kasutada nelja erinevat energiaallikat ja toota auru 45 tonni tunnis.
Adven avas Paides E-Piima tehase jaoks ehitatud energiakeskuse.

Seotud lood

Uudised
  • 18.01.24, 08:15
Käivitati E-Piima uue tehase jaoks rajatud energiakeskus
Vastvalminud energiakeskus on ühtlasi Eesti suurim toiduainetööstust varustav energialahendus. Tunnis 45 tonni auru toota võimaldavasse lahendusse investeeris energiafirma Adven üle 10 miljoni euro ning jääb pikaajalise lepingu alusel energiakeskust opereerima.
Uudised
  • 06.06.23, 08:50
Algab E-Piima uue tehase jaoks loodava võimsa energialahenduse testimine
Sel nädalal alustab Adven energiaseadmete testimist E-Piima uue Paide tehase jaoks rajatavas katlamajas, millest saab Eesti suurim toiduainetööstust varustav energialahendus. Praegu katsetatakse gaasi- ja õlikatelde tööd, tehast varustav 35 MW võimsusega energiakeskus valmib lõplikult sügisel biokatelde käivitudes.
Uudised
  • 17.07.23, 12:15
Galerii: regionaalminister väisas uut piimatööstust
14. juulil külastas regionaalminister Madis Kallas ASi E-Piim Tootmine peagi tööd alustavat piimatööstust. Minister nentis, et uus tehas on Eesti piimanduse ja piirkonna jaoks märkimisväärne saavutus.
Uudised
  • 28.08.23, 15:40
E-Piima tehases valmis esimene juustupartii
Peale aastatepikkust kavandamist, projekteerimist, ehitus- ning installatsioonitöid jõudis E-Piima uus Paide juustutööstus olulise verstapostini - äsja sai toodetud päris esimene oma juust.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.08.26, 11:23
Ülevaade: põllumajandustehnika tootja KUHNi 2026. aasta suvised tehnoloogiauuendused
KUHN on üks maailma vanimaid ja tunnustatumaid põllumajandustehnika tootjaid, kelle ajalugu ulatub üle 200 aasta tagasi. Ettevõte alustas 1828. aastal Prantsusmaal väikese sepikojana, mis valmistas töökindlaid tööriistu kohalikele talunikele.Tänaseks on nad kasvanud rahvusvaheliseks tehnoloogialiidriks, kelle masinad töötavad enam kui 110 riigis ning nende nimi seostub kvaliteedi, töökindluse ja praktilise innovatsiooniga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele